Sanace po povodních

Objekty zasažené povodněmi jsou ve zvýšené míře vystaveny výskytu nežádoucího hmyzu (komárů, much) a hlodavců. Velký problém také přináší výskyt nebezpečných plísní a bakterií (např. koliformní bakterie, sporulující plísně tvořící patogenní toxiny). Toto vše řeší sanace po povodních.

Dezinfekce, desinsekce a deratizace je tak spolehlivý zásah v objektech, kterými prošla povodňová voda, dokáží tento výskyt eliminovat.

Provádíme mikrobiologické stěry zasažených ploch a konstrukcí pro potřebu zjištění výskytu nežádoucích patogenů prostřednictvím laboratorní kultivace. Výstupem je posouzení stavu konstrukcí z hlediska jejich napadení a následné vyjádření okresní hygienické stanice na škodlivost přítomných patogenů.

Realizujeme na základě těchto výsledků patřičné sanační práce s použitím profesionálních přípravků.

Nejen deratizace, dezinsekce, dezinfekce, likvidace škůdců, likvidace biologického odpadu jsou služby, které patří do našeho portfolia, ale najdete zde také sanace, sanace dřevěných konstrukcí, sanace objektů, sanace objektů zamořených plísněmi, mykologický průzkum, mykologický průzkum dřevěných konstrukcí, mikrobiologické stěry, mykologický průzkum cena, likvidace holubů ve městech, likvidace holubů deratizace a likvidace holubů – odchyt do klecí.

Vyberte si z našich služeb

Kontaktujte nás
Nabízíme rychlé, spolehlivé a diskrétní řešení. Neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!