Desinsekce

Desinsekce proti členovcům v širokém slova smyslu znamená komplex akcí k vyhubení hmyzu u různých objektů, ať už se jedná o zahradu nebo obytnou budovu. Služby desinsekce zahrnují ošetření infikovaných prostor chemickými sloučeninami, taková desinsekce je pro člověka naprosto neškodná. To také zahrnuje speciální metody hubení škůdců pomocí metod, jako je mlha nebo vysoké teploty. V dnešní době se stále častěji setkáváme s novými druhy škůdců, a tak je třeba vyvinout více nových metod hubení.

Na základě toho, které činidlo se používá, lze rozlišit tři skupiny metod:

  • Chemická desinsekce – základ profesionální ochrany proti škůdcům. Zahrnuje použití chemického složení kontaktní expozice. Specialista postřikuje v prostoru chemickou látku, což vytváří tenký dezinfekční film na všech površích. Tento film spolehlivě zničí všechny parazity, kteří s ním přijdou do styku po dobu 21 dnů.
  • Mechanická desinsekce – ve skutečnosti se jedná pouze o další opatření k chemickému složení. To zahrnuje instalaci všech druhů nástrah, použití vysavače a lepicích pásek. Likvidace podléhá pouze jednotlivcům. Těmito metodami není možné vyhladit celou skupinu škůdců.
  • Biologická desinsekce – tato metoda se nepoužívá tak často. Význam této metody je použití patogenních mikroorganismů pro hubení hmyzu.

Naše služby: deratizace, dezinsekce, dezinfekce, likvidace škůdců, likvidace biologického odpadu, sanace, sanace dřevěných konstrukcí, sanace objektů, sanace objektů zamořených plísněmi, mykologický průzkum, mykologický průzkum dřevěných konstrukcí, mikrobiologické stěry, mykologický průzkum cena, likvidace holubů ve městech, likvidace holubů deratizace a likvidace holubů – odchyt do klecí.

Vyberte si z našich služeb

Kontaktujte nás
Nabízíme rychlé, spolehlivé a diskrétní řešení. Neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!