Dezinfekce

Dezinfekce je činnost směřující k likvidaci mikroorganismů a opatření proti jejich výskytu.

Způsoby likvidace, hubení a eliminace mikroorganismů se dělí na fyzikální, fyzikálně – chemické, chemické a biologické.

Blechy, brouci, komáři a další hmyz jsou nositeli nebezpečných infekcí. Mouchy a šváby jsou schopny vyvolat u lidí alergické reakce, všechny druhy otravy jídlem a napadení hlístami, takže boj proti hmyzu by se měl provádět systematicky. Švábi mohou nést na svých tlapkách více než 50 druhů patogenů: od viru hepatitidy a původce tuberkulózy po všechny druhy střevních infekcí a červů.

Dezinfekce je soubor specifických úkonů zaměřených na likvidaci a eliminaci patogenů (mikroorganismů, bakterií, virů, plísní).

Druhy dezinfekce:
1. Preventivní – jedná se o dezinfekci, která je zaměřena na prevenci výskytu nakažlivých chorob a měla by být prováděna systematicky. Nejčastěji se používá v místech, kde jsou velké davy, většinou děti.
2. Aktuální – jedná se o typ, který je doprovázen touhou zničit a rozšířit infekci z již existujícího zaměření nemoci. Úkolem je zabránit široké distribuci.
3. Konečné – tento typ určuje úplnou likvidaci dezinfikovaných prostor před původci infekce a měl by být proveden po odstranění zdroje viru

V naší nabídce služeb klient může najít sanace, sanace dřevěných konstrukcí, sanace objektů, sanace objektů zamořených plísněmi, mykologický průzkum, mykologický průzkum dřevěných konstrukcí, mikrobiologické stěry, mykologický průzkum cena, likvidace holubů ve městech, likvidace holubů deratizace a likvidace holubů – odchyt do klecí, to jsou služby, které u nás najdete.

Vyberte si z našich služeb

Kontaktujte nás
Nabízíme rychlé, spolehlivé a diskrétní řešení. Neváhejte a zavolejte nám ještě dnes!