AKTUALITY

DEZINSEKCE

Dezinsekcí se rozumí likvidace nežádoucího, obtížného a zdraví škodlivého hmyzu. Zásahy realizujeme represivní nebo preventivní.

Provádíme hubení mravenců, klíšťat, štěnic, vos, sršňů, švábů, rusů, rybenek, pavouků, much, cvrčků, komárů, mnohonožek, stínek, skladištních škůdců, molů a jiného hmyzu i exotického, který byl importován do vašeho domova např. z vaší zahraniční dovolené.

Máme pozitivní výsledky s hubením obtížného a u nás velice frekventovaného hmyzu jako jsou štěnice, švábi, mravenci, stínky, mnohonožky. Tento hmyz se pravidelně vyskytuje v obytných domech, restauračních provozech a firemních objektech.

Pokud Vám vadí přítomnost pavouků a pavučin, poskytujeme preventivní postřiky proti jejich výskytu, které zabrání jejich usídlení v kritických místech.

Provádíme plošné postřiky proti výskytu klíšťat, které jsou častým přenašečem nebezpečných choroboplodných zárodků. Tato plošná opatření jsou především vhodná pro zatravněné plochy s pravidelným výskytem lidí (školky, školy, seniorské domy, rodinné zahrady a veřejné plochy).

Eliminujeme problémy výskytu vosích a sršních hnízd prostředictvím insekticidních postřiků, popraší v kombinaci s gelovými insekticidy. Stejně tak aplikujeme prostředky proti častému výskytu populace mravenců a švábů.

Rostislav Podroužek ®2013 & CSS MENU MAKER
www.podrouzek.net