AKTUALITY

DERATIZACE

Deratizace hlodavců s jedovou nástrahou -

pro rodinné domy, SVJ, SVD, firemní objekty nebo státní organizace provádíme hubení hlodavců prostřednictvím uzamykatelných deratizačních staniček (boxů), ve kterých je umístěna nástraha. Tato nástraha je nedostupná pro necílové organismy (tj.domácí zvířata nebo děti). Součástí deratizace je vystavení deratizačního protokolu s bezpečnostním listem použité nástrahy, pravidelné kontroly a doplňování deratizačních nástrah.

Deratizace na dobírku -

potřebujete bezpečné deratizační staničky do vašeho objektu bez návštevy odborníka? Prostřednictvím telefonické nebo emailové konzultace domluvíme podrobnosti vašeho problému a materiál Vám zašleme na smluvenou adresu dobírkou.

Elektronické deratizace -

další možností, jak se zbavit obtížných hlodavců, je instalace elektronických odpuzovačů (tyto odpuzovače jsou ve variantách bateriových, kdy se dají ochránit objekty pravidelně neobývané nebo odpuzovače zapojené do el. sítě v případě, kdy obýváte objekt celoročně). Tato metoda je vhodná na eliminaci myší, krys, potkanů, krtků, kun...

Deratizace prováděná do sklopců -

obtížné hlodavce lze odchytit do instalovaných zařízení (živolovných pastí-sklopců) - tato metoda je ekologická a humánní bez použití biologických jedů, kde je místo otrávené nástrahy aplikována návnada, která je pro tyto cílové organismy atraktivní.
Rostislav Podroužek ®2013 & CSS MENU MAKER
www.podrouzek.net